Топінг бетонних підлог

Топпинг бетонных полов в городе СумыНа ринку будівельних послуг міста Суми користується популярністю топпінгова підлога. Що це таке та де використовується? Топінгова підлога це спрощена назва бетонних промислових підлог з ущільненим верхнім шаром. Такі підлоги широко використовуються у промислових та комерційних масштабах. Конкретні місця, де можна використовувати заливну топпінгову підлогу: підвали, гаражі, торгові комплекси, автосалони, паркування, виробничі цехи, об’єкти з високими експлуатаційними навантаженнями на підлогу, на парковках.

Топпинговый полТехнологія заливання такої підлоги полягає в тому, щоб зміцнити верхній шар бетонного покриття за допомогою спеціальної суміші топінг, який складається з металевої крихти, та мінеральних добавок. Найголовніша складова топпінгової підлоги це саме верхній шар, що завершує, і саме цей матеріал найдорожчий. Не варто економити на ньому, тому що підлога не вийде. Поганий топінг не витримує великих навантажень, не здатний витримувати удари, в тріщини потраплятиме пил, волога і підлога втратить свої технологічні та експлуатаційні якості.

Топпинговый полНаноситься топінг тільки на свіжоукладену бетонну підлогу, яка трохи просохає і затирається спеціальними оздоблювальними машинами для бетону. Найбільш завершальним етапом стане просочення полімерним складом, який призначений для встановлення режиму вологості та набору міцності бетоном. Просочення обов’язкове, воно надійно загерметизує пори, забезпечить якісне чищення підлоги та збільшує стійкість поверхні до зовнішніх впливів (ударів, механічних навантажень, пожежостійкість, зносостійкість, термін служби без реконструкції). Якісні та надійні промислові топпінгові підлоги служитимуть щонайменше 20 років!

Топпинг бетонных полов в городе Сумы

Переваги топпінгових підлог:

 • монтаж провадиться швидко, в порівнянні з іншими покриттями;
 • у поверхні підлоги з’являється висока зносостійкість;
 • відсутність пилу;
 • глянсова поверхня;
 • у порівнянні з традиційною бетонною підлогою збільшується термін експлуатації;
 • велика гама кольорів дозволить підібрати колір за бажанням клієнта;
 • надійне зчеплення високоміцного верхнього шару топінгу з бетонною основою;
 • для монтажу підлоги не потрібно спеціальних умов, але вимагає спеціальної підготовки.

Топпинг бетонных полов в городе Сумы

Технологія укладання промислових підлог складається з кількох етапів:

 1. Підготовка основи, вирівнювання поверхні майбутньої підлоги.
 2. Гідроізоляція бетонної підлоги рулонним бітумом чи полімерною мембраною.
 3. Установка напрямних та опалубки спеціальними касетами.
 4. Укладання арматурної сітки.
 5. Заливка бетону, краще спеціальним бетононасосом.
 6. Вирівнювання та вибромеханічна обробка.
 7. Нанесення топінгу.
 8. Фінішне затирання.
 9. Нанесення знепилюючої затірки.
 10. Герметизація швів

Фахівці компанії «АВТОБЕТОНБУД» виконають усі необхідні роботи з заливання промислової топпінгової підлоги в місті Суми та зроблять для Вас підлогу, яка не поступається дорогим підлогам з наливними полімерними складами!