Паркани із профнастилу

Заборы из профнастила купить в городе Сумы

Паркани з профнастилу – один із варіантів сучасної огорожі. Такий паркан має гарний фасадний вигляд, низькі витрати на обслуговування, простий у експлуатації. Паркани з профнастилу в місті Суми гідно гармонують з будь-яким дизайном, за рахунок широкої колірної гами покриття. Цей легкий матеріал можна комбінувати з іншими матеріалами та елементами. У поєднанні зі звареними металоконструкціями паркан стане надійною міцністю вашої ділянки чи будинку. Кольорове полімерне покриття профнастилу служить захистом та забезпечує довговічний термін експлуатації.

Профільний лист або профнастил – це оцинковані жерстяні листи, прокатані на спеціальному верстаті для згинання і покриті кольоровим полімером (лист може бути не забарвленим). З профнастилу можна зробити постійний паркан або встановити часові, переносні огородження. Профільні листи відмінно монтуються та демонтуються, що дуже зручно та економічно.

Ми виїжджаємо на виміри безкоштовно.

Наші майстри виготовляють огорожі з якісних матеріалів. Профільні листи кріпляться до металевого каркасу заклепками або шурупами. Установка парканів здійснюється з використанням тільки нових якісних матеріалів, попередньо оброблених та пофарбованих у узгоджений із замовником колір. Сукупність цих критеріїв дозволяє нашій компанії гарантувати надійність продукції. Висота листа, а як наслідок та висота паркану може бути різною, і залежить від бажання клієнта.

Макет паркану з профнастилу

Макет забора из профнастила

Будівництво паркану з профнастилу в Сумах проводиться в мінімальні терміни. Він гармонійно вписується у будь-який дизайн та архітектуру. Закриє Вашу ділянку від сторонніх очей, запобігатиме проникненню різноманітної живності, шуму, пилу, його не просто буде подолати і людині. Ми пропонуємо встановлення огорож за найкоротші терміни за оптимальними цінами.

Забор из профнастила Забор из профнастила Забор из профнастила
Забор из профнастила Забор из профнастила